Sprey Polyurea Nedir?

Polyurea Nedir?

Yeni nesil izolasyon çözümü ile ilk kez karşılaşan kişilerin merak ettikleri ilk soru polyurea nedir sorusu. Etkin yalıtım ve izolasyon çözümleri sunan bir firma olarak başarıyla uyguladığımız polyurea; kuvvetli kimyevi yapısı ve püskürtme yöntemi ile uygulanması ile ön plana çıkan bir izolasyon çözümü.

Diğer izolasyon çözümlerinin aksine püskürtme yöntemi kullanılarak zemin ve alanların uygulandığı polyurea kaplama çözümleri; zemin ve alanlarda yer alan en küçük çatlakları dahi doldurarak üst düzey izolasyon sağlıyor. Sunduğumuz polyurea çözümlerinin avantajı yalnızca püskürtme yöntemi ile sınırlı değil. Kuvvetli kimyasallar kullanılarak geliştirilen polyurea çözümleri; zemin ve alanlarda daha fazla esneklik sağlayarak çatlama ve kırılmaların meydana gelmesini engelliyor.

Endüstriyel Zemin Kaplama İşlerinde Polyurea Farkı

Derz uygulaması ve onarım alanlarında en son teknik olan polyurea su izolasyonu çözümleri bireysel yaşam alanları kadar endüstriyel alanlarda da sıklıkla tercih ediliyor.

Otopark zeminleri ve rampaları
Fabrika binaları
Depo alanları
Akaryakıt istasyonları
Hamam ve banyo alanları
Havuz ve akvaryum alanları
Polyurea sprey su yalıtım çözümlerinin en çok tercih edildiği alanlar olarak belirtiliyor. Siz de bireysel veya kurumsal alanlarda su izolasyonu konusunda kesin çözüm istiyorsanız müşteri hizmetleri servisimiz ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar