Sprey İzolasyon Teras İzolasyon Kaplama | Polyurea İzolasyon Kaplama

Teraslarda su geçirmez teras kaplama sorunlarınız da bizlerin tavsiyesi kalıcı olan izolasyon yaptırmanız yönündedir. Kalıcı izolasyon olan ürünümüzün adı polyurea kaplamasıdır ve ömürlük izolasyon sağlamaktadır.
Sprey halinde uygulanır , saniyeler içerisinde kurur ve zemin dekoratif görünür.

Teras su geçirmez izolasyon elbetteki herkesin istediği bir istektir. Teras su geçiriyor arayışlarınız da bir çok izolasyon ürünümüz mevcuttur. İsterseniz kalıcı izolasyon sağlıyoruz , isterseniz geçici yani 2 sene ömrü olan izolasyon sağlamaktayız. Teras su akıtma durumlarında öncelikle terasın nereden su sızdırdığına bakıyoruz. Terasın su sızdırması derz aralarından ve teras su gideri tarafından kaynaklanmaktadır.

Yapılarımızda teras izolasyonu uygulamasın doğru ve kusursuz olarak yapılması gerekmektedir.Terasların su yalıtımı uygulamasında doğru bir izolasyon malzemesi kullanılmaz ve kalitesiz bir işçilikte bunun içine dahil olursa teraslarda su sızıntısı kaçınılmaz olur.Teraslarda su yalıtımı için polyurea uygulaması büyük önem arz etmektedir.Teraslarda kırma dökme yapmadan uygulanacak alanları anında kullanıma açabilen ortalama 80 yıl ömrü olan bir teras yalıtım malzemesi olan polyurea kaplama uygulanacak alan fark etmeksizin yatay ve düşey tüm alanlarda tek parça olarak uygulama imkanı tanır.

Teras izolasyonun da polyurea kaplama uygulaması günümüzde en çok tercih edilen yalıtım uygulamasıdır. Polyurea %400 esneklik özelliği ile masanız, sandalyeniz veya eşyalarınızı koyduğunuzda aşınma yapmaz, yırtılmaz ve kopmaz. Ayrıca polyurea alev yürütmeyen b2 sınıfı yanmazlık sınıfında oldukça kaliteli bir zemin kaplama ve su yalıtımı malzemesidir.

Polyurea ile yapılan teras su yalıtımı uygulamaları 30-35 yıldan fazla güvenle kullanılabilir. Polyurea kaplama uygulaması oldukça uzun ömürlü bir su yalıtımı malzemesidir. Teraslarınıza su yalıtımını yaptırırken aynı zamanda polyurea uygulaması ile zemin kaplamasını da yaptırmış olursunuz. Polyurea uygulamasını fayans, seramik, kalebodur, mermer, beton, şap gibi birçok alana üzerine sorunsuz olarak yaptırabilirsiniz.

Teras izolasyonunda polyurea uygulamasının yüksek elastikiyeti sayesinde teraslarda oluşabilecek çatlakları absorbe ederek yapıdaki sağlığı korur.Yüksek derecede UV dayanımı sayesinde her türlü beton, kalebodur ve seramik gibi yüzeylerin üzerine uygulanarak bina ömrü kadar su yalıtımına dayanım sağlar.

Benzer Yazılar